درباره شرکت

درباره شرکت والا درمان امیرکبیر

شرکت والا درمان امیرکبیر (سهامی خاص) با هدف فعالیت در زمینه تجهیزات تنفسی و گازهای طبی به همت جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (قطب علمی مهندسی پزشکی کشور) در رشته مهندسی پزشکی و بهره ‌گیری از کارشناسان با تجربه در زمینه‌ی گازهای طبی بیمارستانی تأسیس گردید.

 

این شرکت موفق به اخذ نمایندگی واردات‌ کمپانی‌های زیر در ایران شده است:

 

نماینده انحصاری کمپانیLowenstein Medical Technology   آلمان در زمینه‌ تأمین دستگاه‌های کمک ‌تنفسی و خواب درمانی نظیر CPAP، Bi-PAP، ونتیلاتور پرتابل، سیستم تشخیص اختلالات خواب (PSG) و انواع ماسک‌های تنفسی NIV.

نماینده انحصاری کمپانی Mil’s  فرانسه در زمینه تأمین سیستم‌های پیشرفته و استاندارد هوای فشرده مدیکال مرکزی، وکیوم مدیکال مرکزی و سیستم جمع ‌آوری گازهای بیهوشی (AGSS).

نماینده رسمی کمپانی Inmatec  آلمان در زمینه تأمین سیستم‌های اکسیژن‌ ساز خاص بیمارستانی و نیتروژن ساز.

نماینده رسمی کمپانی Berg Kompressoren  آلمان در زمینه تأمین سیستم‌های هوای فشرده مورد نیاز دستگاه‌های اکسیژن‌ ساز.

نماینده رسمی کمپانی Axcent Medical  آلمان در زمینه‌ تأمین ونتیلاتورهای بیمارستانی و ماشین بیهوشی.

نماینده رسمی کمپانی Amico  کانادا در زمینه‌ تأمین تجهیزات گازهای طبی بیمارستانی.

نماینده رسمی کمپانی Airsep  آمریکا در زمینه ارائه‌ خدمات پس از فروش اکسیژن ‌سازهای بیمارستانی.

 

در راستای سیاست ‌های کلی نظام در خصوص توسعه‌ تجهیزات پزشکی تولیدی در کشور، این شرکت اقدام به طراحی و ساخت انواع تجهیزات گازهای طبی سانترال نمود که پس از طی کلیه آزمون‌های کیفی استاندارد موفق به اخذ مجوز تولید و مجوز صادرات از اداره کل تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت و آموزش پزشکی کشور برای محصولات زیر گردید:

 

اکسیژن‌ ساز سانترال بیمارستانی

هوای فشرده مدیکال سانترال بیمارستانی

وکیوم سانترال بیمارستانی

سیستم جمع‌آوری گازهای بیهوشی

اکسیژن‌ ساز خانگی

 

رسالت شرکت والا درمان امیرکبیر (VDA) طراحی، تولید و عرضه‌ تجهیزات پزشکی با کیفیت و مطابق استانداردهای روز دنیا و همچنین خدمات قبل و پس از فروش با کیفیت می‌باشد. این امر بر پایه تجربه و دانش مدیران شرکت بدست آمده است. در این راستا این شرکت ضمن تأمین محصولات با کیفیت و قطعات تولیدی و یدکی اصلی، تحقیق و توسعه‌ مستمر و آموزش مداوم سرمایه‌های انسانی خود و همچنین پرسنل بیمارستان‌ها و مراکز درمانی را سرلوحه کار خود قرارداده است.

 

 به ‌منظور توسعه سهم بازار صادراتی و رقابتی خود شرکت گسترش و توسعه‌ صنایع بهپرور را با بیش از 35 سال سابقه، 20 شرکت زیر مجموعه در صنایع و حوزه‌های متنوع، 150 واحد تولیدی و 2000 نفر پرسنل به عنوان شریک تجاری در کنار خود داریم.