محصولات بیمارستانی

ما چگونه
عمل میکنیم

تجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوند . تجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوندتجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوندتجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوندتجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوندتجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوندتجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوندتجهیزات و سیستم های اکسیژن ساز در شرکت والا درمان امیرکبیر از معروفترین کمپانی های خارجی وارد ایران میشوند

سیستم های بیمارستانی

سیستم هوای فشرده و وکیوم مرکزی

اکسیژن ساز بیمارستانی والا درمان امیرکبیر 2

سیستم هوای فشرده مرکزی

سیستم های هوای فشرده مرکزی باید بر اساس استاندارد های پزشکی طراحی، تولید ، نصب و راه اندازی شوند. استاندارد بین المللی مربوط به این سیستم ها ISO7396-1 می باشد که موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران نیز بر اساس آن استانداردی ملی به شماره 1-11636 را تدوین نموده است که می تواند معتبرترین معیار برای انتخاب سیستم های هوای فشرده جهت مراکز پزشکی باشد. شرکت اطلسین با توجه به سابقه طولانی در زمینه مشاوره و عرضه سیستم گازهای طبی و با در نظرگرفتن آمار مصرف کننده های هوای اعلام شده توسط مراکز درمانی و جداول ظرفیت سنجی مطابق استاندارد های بین المللی نسبت به معرفی سیستم های هوای فشرده جهت مراکز درمانی اقدام می نماید

سیستم وکیوم مرکزی

شرکت میلز فرانسه با سابقه بیش از 80 سال در طراحی و تولید سیستم های مرکزی وکیوم طبی بعنوان یکی از مطرحترین سازندگان سیستم های وکیوم در دنیا مورد توجه می باشد. این شرکت توانسته است سری کاملی از این نوع دستگاه ها را برای ارائه به مراکز درمانی ارائه نماید.

کمک به جامعه پزشکی و مردم عزیز کشورمان افتخار والا درمان امیرکبیر است

معرفی مختصر

کمپانی
میلز

با توجه به اینکه شرکت میلز یکی از مطرح ترین تولید کنندگان پمپ های وکیوم در دنیا می باشد محصولاتی با کیفیت بسیار بالا و برای کلیه ظرفیت ها عرضه می نماید. کلیه محصولات پزشکی شرکت میلز دارای گواهینامه CE Medical Directive 93/42/CE می باشد و مطابق با استانداردهای ISO7396-1 و HTM 02-01 طراحی و ساخته می شوند.
لازم بذکر است بسیاری از سازندگان پمپ های وکیوم و کمپرسور های هوا بدلیل ممیزی های بسیار دقیق و حساس سیستم های پزشکی وارد این بازار نمی شوند. ولی شرکت میلز ضمن توانایی بالا در تولیدات متنوع و با کیفیت، بیش از 50 سال است که در بازار گاز های طبی فعال می باشد.

01

سیستم اکسیژن ساز بیمارستانی

 علاقه و تمایل به استفاده از روش درمانی اکسیژن فشار بالا به طور روز افزون در حال افزایش است

02

سیستم هوای فشرده مدیکال

سیستم های هوای فشرده مرکزی باید بر ساس استاندارد های پزشکی طراحی، تولید ، نصب و راه اندازی شوند

03

سیستم وکیوم سانترل بیمارستانی

سیستم های هوای فشرده مرکزی باید بر اساس استاندارد های پزشکی طراحی، تولید ، نصب و راه اندازی شوند

در صورتی که قصد تجهیز یا تعویض زیرساخت های بیمارستان را دارید با ما در ارتباط باشید

کارشناسان والا درمان امیرکبیر همواره آماده پاسخگویی به شما هستند