دستگاه بای پپ پریسما 25 اس تی

BiPAP - Prisma 25ST

توضیح کوتاه:

دستگاه کمک تنفسی بای پپ برای استفاده افرادی می باشد که با آپنه خواب مواجه هستند، که خیلی کم از یک خواب خوب بهره مند میشوند. همان گونه که واضح است عضلات ناحیه گلو باعث عمل تنگی راه تنفسی و یا مسدود سازی آن میشود که منجر به خرناس در خواب میشود و وقفه هایی که در این عمل انجام میشود را آپنه می نامند.
توضیحات دستگاه

توضیحات دستگاه

طبق آمار ، فرد ممکن است برای ادامه خواب بیدار شود و تنفس طبیعی خود را به درجه نرمال برساند و دوباره به حالت خواب بازگردد. دستگاه های فشار مثبت مداوم تنفسی یا دستگاهه های بای پپ میتواند به طور یک روند متدوام موثر حاضر شود و این چرخه خواب نامنظم را به صورت منظم در بیاورد.

فواید استفاده از دستگاه های بای پپ:

 • تنفس های متداوم و بدون مشکل
 • تنظیم چرخه خواب با دم و باز دم درست بدون توقف
 • قطع صد در صد خرناس های متداوم موقع خواب که از مسدود شدن راه دم و باز دم حاصل میشود
 • احساس لذت و نشاط هنگام بیداری بعد از خواب
 • خوابی آسوده و بدون بیدار شدن و آزار های ناشی از آپنه

اگرچه خیلی از افراد با سی پپ CPAP و ای پپ APAP آشنا هستند اما درمان بای پپ BiPAP کمتر شناخته شده است. در صنعت پزشکی و تجهیزات آن هر دو مدل دستگاه ها دارای یک واحد قابل برنامه ریزی است که هوای فشرده ، ماسک ها ، بند سر که به صورت و لوله متصل می شوند. تا زمانی که ماسک و دستگاه را به هم متصل کنند.

دستگاه بای پپ هوار را دو فشار متفاوت به بیمار منتقل می کند که این انتقال هوای پر فشار با استفاده از ماسک و لوله به بیمار انجام می پذیرد. الگوهای تنفسی بیمار بعد از چند از به صورت خودکار تنظیم میشود.

سایر اطلاعات

سایر اطلاعات

 • موارد استفاده
 • گارانتی و خدمات
 1. دستگاه کمک تنفسی BiPAP ساخت کمپانی Löwenstein کشور آلمان
 2. دارای مدهای:
  CPAP - Auto CPAP - ST - Auto Tri Level
 3. دارای رنج فشار بین 4 تا 25 سانتی متر آب
 4. تنظیم اتوماتیک فشار در اختلاف سطح
 5. راه انداز نرم دم و بازدم
 6. روشن و خاموش شدن اتوماتیک
 7. تست نشتی و ظرف رطوبت
 8. دارای حافظه داخلی با ذخیره اطلاعات به مدت 365 روز

تمامی دستگاه ها دارای 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشند

گالری تصاویر

گالری تصاویر

۲۴ پاسخ

 1. I think the problem for me is the energistically benchmark focused growth strategies via superior supply chains. Compellingly reintermediate mission-critical potentialities whereas cross functional scenarios. Phosfluorescently re-engineer distributed processes without standardized supply chains. Quickly initiate efficient initiatives without wireless web services. Interactively underwhelm turnkey initiatives before high-payoff relationships. Henrietta Olav Safir

 2. I enjoy you because of all of your effort on this web site. My mother enjoys making time for investigation and it is simple to grasp why. We know all of the powerful medium you provide effective tips on the blog and as well foster contribution from other people on this concern then our favorite child has always been becoming educated a great deal. Take advantage of the rest of the year. Your carrying out a stunning job. Ermentrude Sheffield Hoo

دیدگاه‌ها بسته‌اند.